Brunel University
Integralność strukturalna (zarządzanie niezawodnością aktywów) MSc
Brunel University - Brunel University

Brunel University London zapewnia ten wiodący na świecie tytuł magistra ze stypendiami dostępnymi w celu wspierania rozwoju następnej generacji inżynierów integralności strukturalnej.

Będziesz nauczany przez uznanych w branży i na arenie międzynarodowej ekspertów akademickich, którzy będą wspierać i mentorować Twój projekt rozprawy doktorskiej. Każdy aspekt kursu jest realizowany w Granta Park, siedzibie National Structural Integrity Research Centre (NSIRC) i The Welding Institute (TWI) w Cambridgeshire.

NSIRC to wyjątkowy, najnowocześniejszy podyplomowy ośrodek inżynieryjny utworzony we współpracy z Brunel University London i zarządzany przez specjalistę ds. integralności strukturalnej, firmę TWI. Sponsorami NSIRC są BP, Lloyd's Register i TWI, które co roku przeznaczają znaczne fundusze na wspieranie badań i rozwoju w tej dziedzinie.

Celem tego kursu magisterskiego jest przekształcenie Cię w wysoce poszukiwanego inżyniera gotowego do pracy w przemyśle, posiadającego dogłębną wiedzę w zakresie teorii i praktyki nauki i technologii integralności strukturalnej, w tym najnowocześniejszych metodologii i technik kontroli.

Studia magisterskie Brunel's Structural Integrity (Asset Reliability Management) są akredytowane przez Institution of Mechanical Engineers (IMechE), Institute of Materials, Minerals and Mining (IOM3) oraz NAFEMS Composite Finite Element Analysis.

Nauczanie w przemysłowym środowisku badawczo-rozwojowym czyni ten program wyjątkowym w Wielkiej Brytanii, ponieważ będziesz uczyć się w miejscu, w którym realizowane są duże projekty dla dużych globalnych firm.

Składający się z ośmiu modułów i wspieranej przez branżę pracy dyplomowej, kurs został zaprojektowany dla studentów studiów stacjonarnych, a także delegatów Continuing Professional Development (CPD). Równolegle z uzyskaniem dyplomu możesz pracować nad uznawanym na całym świecie programem certyfikacji personelu inspekcji spawalniczej (CSWIP) na poziomie 2.

• All other courses
    • Graduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Graduate Degrees Law
    • Graduate Degrees Science, Technology and IT
    • Undergraduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Undergraduate Degrees Law
    • Undergraduate Degrees Science, Technology and IT

Każdego roku Brunel University London oferuje ponad 600 stypendiów, zapomóg i zniżek dla studentów z kraju, UE i zagranicy. Aby się o nie ubiegać, musisz otrzymać ofertę jednego z naszych kursów i złożyć odpowiedni wniosek. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. https://www.brunel.ac.uk/scholarships
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Structural Integrity (Asset Reliability Management), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

A 2:2 (lub wyższy) stopień z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii lub równoważne międzynarodowo uznawane kwalifikacje w dziedzinie mechaniki, budownictwa, konstrukcji, fizyki, elektrotechniki i elektroniki, inżynierii materiałowej lub inżynierii przemysłowej.

Rankingi Brunel University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Brunel University

O Brunel University

Założony w 1957 roku, Brunel University znajduje się w podmiejskiej scenerii dużego miasta Uxbridge, w Londynie. Ze względu na lokalizację uczelni, Brunel University ma liczne połączenia transportem publicznym z Londynem, z których studenci korzystają, aby poszerzyć swoje możliwości, jeśli chodzi o praktyki zawodowe. Wskaźnik przyjęć jest niższy niż na wielu uniwersytetach, więc wnioskodawcy powinni przygotować swoje osobiste oświadczenia i wywiady dobrze, gdy ubiegają się o zapisanie się tutaj.

Lista 270 kursów licencjackich i magisterskich Brunel University - Katalog Kursów

Skład uczniów Brunel University

• Brunel campus life: Union of Brunel Students
  • Brunel campus life: Brunel International and London Brunel International College