Brunel University
Magister komunikacji politycznej MSc (PG)
Brunel University - Brunel University

Komunikacja zawsze była integralną częścią polityki, a polityka komunikacji, ale wzajemne oddziaływanie między nimi zmienia się dramatycznie w erze mediów społecznościowych i wraz z pojawieniem się nowych form polityki w tak odległych przestrzeniach, jak Ameryka Trumpa, Brexit w Wielkiej Brytanii czy Indie Modiego.

Takie zmiany stanowią wyzwanie - na poziomie globalnym i krajowym - dla przyjętych założeń dotyczących tego, co jest polityczne i jak to komunikujemy.

Magister komunikacji politycznej ma na celu wykorzystanie rosnącego zainteresowania w kraju i za granicą tym, jak zrozumieć te zmiany i co mogą one oznaczać dla specjalistów ds. komunikacji politycznej pracujących w tak różnych obszarach, jak kampanie wyborcze, PR i komunikacja kryzysowa, satyra polityczna lub dziennikarstwo.

Ten nowy interdyscyplinarny kurs jest wyjątkowy, ponieważ oferuje silny praktyczny wątek modułów, które mają na celu zapewnienie Ci teoretycznie solidnego stopnia. Komponent akademicki krytycznie przeanalizuje bieżące wydarzenia, ale także umiejscowi je historycznie i w ramach umiędzynarodowionego programu nauczania.

Będziesz mieć również możliwość wzięcia udziału w praktycznych modułach oferujących potencjał do rozwijania umiejętności w zakresie różnych rodzajów pisania, kompetencji technicznych i elementów prezentacyjnych.

• All other courses
    • Graduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Graduate Degrees Law
    • Graduate Degrees Science, Technology and IT
    • Undergraduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Undergraduate Degrees Law
    • Undergraduate Degrees Science, Technology and IT

Każdego roku Brunel University London oferuje ponad 600 stypendiów, zapomóg i zniżek dla studentów z kraju, UE i zagranicy. Aby się o nie ubiegać, musisz otrzymać ofertę jednego z naszych kursów i złożyć odpowiedni wniosek. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. https://www.brunel.ac.uk/scholarships
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Political Communication MSc, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

A 2:2 (lub wyższy) stopień z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii lub równoważne kwalifikacje uznawane na arenie międzynarodowej w dziedzinie nauk humanistycznych, nauk społecznych i przedmiotów związanych z biznesem. Inne przedmioty i kwalifikacje z odpowiednim doświadczeniem w branży, w tym dziennikarstwo, polityka i polityczne public relations.

Rankingi Brunel University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Brunel University

O Brunel University

Założony w 1957 roku, Brunel University znajduje się w podmiejskiej scenerii dużego miasta Uxbridge, w Londynie. Ze względu na lokalizację uczelni, Brunel University ma liczne połączenia transportem publicznym z Londynem, z których studenci korzystają, aby poszerzyć swoje możliwości, jeśli chodzi o praktyki zawodowe. Wskaźnik przyjęć jest niższy niż na wielu uniwersytetach, więc wnioskodawcy powinni przygotować swoje osobiste oświadczenia i wywiady dobrze, gdy ubiegają się o zapisanie się tutaj.

Lista 270 kursów licencjackich i magisterskich Brunel University - Katalog Kursów

Skład uczniów Brunel University

• Brunel campus life: Union of Brunel Students
  • Brunel campus life: Brunel International and London Brunel International College