Brunel University
Prawo z arbitrażem międzynarodowym i prawo handlowe z praktyką LLB (Hons)
Brunel University - Brunel University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 125 o kursach Law with International Arbitration & Commercial Law with Placement LLB (Hons) i innych kursach Prawo na Brunel University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Prawo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Prawo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Prawo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £32000 £20000 - £30500 £25000 - £44500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Prawo (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20344 - £28558 £17746 - £29609 £20717 - £38496

Brunel LLB Law with International Arbitration and Commercial Law daje studentom możliwość zdobycia dyplomu ze specjalistyczną wiedzą z zakresu międzynarodowego arbitrażu i prawa handlowego.

Wraz z wymaganiami tradycyjnego dyplomu LLB poznasz prawo handlowe, międzynarodowe i porównawcze, a także transakcje transgraniczne i rozwiązywanie sporów międzykulturowych.

Oferujemy dwie opcje studiów. Możesz wybrać trzy lata w pełnym wymiarze godzin lub cztery lata w pełnym wymiarze godzin z rocznym stażem zawodowym między drugim a trzecim rokiem, który zapewni Ci praktyczne doświadczenie w praktyce prawniczej.

Wszyscy nasi studenci mają doradców zawodowych, z którymi możesz omówić pomysły na karierę i którzy mogą zaoferować wskazówki dotyczące praktyk i dalszych opcji studiowania przez cały czas spędzony z nami.

Ścieżka kwalifikacji prawników zmieni się od 1 września 2021 roku. Aby zakwalifikować się jako radca prawny, będziesz potrzebować dyplomu i zdać Solicitors Qualifying Examination (SQE), część 1 i 2. Wszystkie studia Brunel LLB zapewniają solidne podstawy w zakresie podstawowych przedmiotów prawniczych, które muszą znać aspirujący prawnicy. Okres przejściowy będzie miał zastosowanie do studentów, którzy ukończyli, rozpoczęli, przyjęli ofertę miejsca lub wpłacili bezzwrotny depozyt do 21 września 2021 r. (włącznie) na kwalifikacyjne studia prawnicze (QLD). Studenci ci będą mieli możliwość wyboru "ścieżki QLD" lub "ścieżki SQE". Program Brunel LLB Law with International Arbitration and Commercial Law jest dla tych celów QLD. Aby zakwalifikować się jako adwokat, musisz ukończyć studia prawnicze, które obejmują podstawy wiedzy prawniczej, co robi Brunel LLB.

Dzięki podstawom angielskiego prawa i praktyki oraz skupieniu się na arbitrażu i prawie handlowym, Twój dyplom zapewni Ci dobrą pozycję w lukratywnych transgranicznych dziedzinach praktyki prawniczej.

Uznany przez Chartered Institute of Arbitrators (CIArb) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Law with International Arbitration & Commercial Law with Placement LLB (Hons) w Brunel University

38% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
14% Specjaliści od mediów
6% Opiekuńcze usługi osobiste
6% Specjaliści do spraw opieki społecznej
5% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
3% Zawody administracyjne
3% Zawody związane ze sprzedażą
3% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

z nie mniej niż 5.5 w każdym z podpunktów

Institution's Own Test

z nie mniej niż 55% w każdym z podsekcji

TOEFL (iBT) 90

z minimum: Czytanie - 18 Słuchanie - 17 Mówienie - 20 Pisanie - 17

PTE Academic 59

z wynikiem co najmniej 59 we wszystkich wynikach cząstkowych

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Law with International Arbitration & Commercial Law with Placement, LLB (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Prawo z arbitrażem międzynarodowym i prawo handlowe z praktyką LLB (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £19430 Rok 1
Międzynarodowa £19430 Rok 1

.

Rankingi Brunel University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Brunel University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Brunel University

O Brunel University

Założony w 1957 roku, Brunel University znajduje się w podmiejskiej scenerii dużego miasta Uxbridge, w Londynie. Ze względu na lokalizację uczelni, Brunel University ma liczne połączenia transportem publicznym z Londynem, z których studenci korzystają, aby poszerzyć swoje możliwości, jeśli chodzi o praktyki zawodowe. Wskaźnik przyjęć jest niższy niż na wielu uniwersytetach, więc wnioskodawcy powinni przygotować swoje osobiste oświadczenia i wywiady dobrze, gdy ubiegają się o zapisanie się tutaj.

Lista 270 kursów licencjackich i magisterskich Brunel University - Katalog Kursów

Skład uczniów Brunel University

• Brunel campus life: Union of Brunel Students
  • Brunel campus life: Brunel International and London Brunel International College