Brunel University
Nauki o środowisku z praktyką BSc (Hons)
Brunel University - Brunel University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Environmental Sciences with Placement BSc (Hons) i innych kursach Nauki o środowisku na Brunel University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauki o środowisku.

Zakres 25-75 percentyla £21037 - £27771 £16897 - £27576 £20317 - £33339

Ten kurs obejmuje rok stażu przeprowadzany między rokiem 2 a 3.

Nasza globalna temperatura wzrosła do 1,5 stopnia Celsjusza powyżej poziomu sprzed epoki przemysłowej. Jaki jest tego wpływ i co się stanie, jeśli nadal będzie rosnąć? Studia z zakresu nauk o środowisku w Brunel dadzą Ci podstawy, których potrzebujesz, aby rozpocząć karierę, która zmieni naszą planetę.

W Brunel rozwiniesz swoje umiejętności naukowe w klasie, laboratorium i poprzez pracę w terenie. Weźmiesz udział w wycieczkach terenowych w Wielkiej Brytanii i za granicą. Nasze obecne wyjazdy zabierają studentów do Dorset i na Teneryfę.

Twój pierwszy rok połączy wiele różnych dyscyplin. Wykorzystasz wiedzę fizyczną, chemiczną i biologiczną, aby rozwinąć zrozumienie środowiska Ziemi.

Twój kurs opiera się na 15 "najbardziej poszukiwanych umiejętnościach" zidentyfikowanych w ankiecie przeprowadzonej wśród krajowych pracodawców przez Natural Environment Research Council. Oznacza to, że oprócz studiowania tematów naukowych, nauczysz się korzystać z programów komputerowych, takich jak GIS, przeprowadzisz analizę danych i zostaniesz przeszkolony w obszarach takich jak zaangażowanie społeczne, komunikacja, przywództwo i praca zespołowa.

Będziesz mieć również możliwość odbycia stażu w ramach studiów, co da ci doświadczenie, które pozwoli ci stworzyć wyróżniające się CV. Kierunek Environmental Sciences BSc oferuje unikalny, skompresowany program studiów, w ramach którego możesz odbyć dwa staże w trakcie trzyletnich wakacji, za które otrzymasz wynagrodzenie na poziomie absolwenta. Możesz także odbyć roczny staż między drugim a trzecim rokiem studiów, w ramach czteroletnich studiów.

Akredytowany przez Institution of Environmental Sciences (IES) dla celów kwalifikujących do ubiegania się o członkostwo stowarzyszone.

Ocena będzie miała formę pisemnych prac zaliczeniowych, prezentacji, egzaminów pisemnych, egzaminów online oraz zadań laboratoryjnych i terenowych.

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauki o środowisku

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

z nie mniej niż 5.5 w każdym z podpunktów

Institution's Own Test

z nie mniej niż 55% w każdym z podsekcji

TOEFL (iBT) 77

z minimum: Czytanie - 18 Słuchanie - 17 Mówienie - 20 Pisanie - 17

PTE Academic 59

z wynikiem co najmniej 59 we wszystkich wynikach cząstkowych

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Environmental Sciences with Placement, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauki o środowisku z praktyką BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
Międzynarodowa £19330 Rok 1

.

Rankingi Brunel University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Brunel University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Brunel University

O Brunel University

Założony w 1957 roku, Brunel University znajduje się w podmiejskiej scenerii dużego miasta Uxbridge, w Londynie. Ze względu na lokalizację uczelni, Brunel University ma liczne połączenia transportem publicznym z Londynem, z których studenci korzystają, aby poszerzyć swoje możliwości, jeśli chodzi o praktyki zawodowe. Wskaźnik przyjęć jest niższy niż na wielu uniwersytetach, więc wnioskodawcy powinni przygotować swoje osobiste oświadczenia i wywiady dobrze, gdy ubiegają się o zapisanie się tutaj.

Lista 270 kursów licencjackich i magisterskich Brunel University - Katalog Kursów

Skład uczniów Brunel University

• Brunel campus life: Union of Brunel Students
  • Brunel campus life: Brunel International and London Brunel International College