Bradford College
Edukacja podstawowa z QTS BA (Hons)
Bradford College - Bradford College

Ten stopień przygotowuje nauczycieli stażystów do nauczania w zakresie wiekowym Primary (3 -11 lat) na wybranej przez Ciebie ścieżce: 3-7, 5-11 lub 7-11. Stopniowo doprowadzi Cię do standardów wymaganych od nowo wykwalifikowanego nauczyciela, w nowych obiektach w jednym z głównych ośrodków kształcenia nauczycieli w kraju, w stymulującym wielokulturowym środowisku. Studia spełniają najnowsze kryteria National College of Teaching and Leadership (NCTL) dotyczące kształcenia nauczycieli i mają silne powiązania partnerskie z lokalnymi szkołami w całym West Yorkshire i poza nim. Sercem tego stopnia jest doświadczenie szkolne i zapewniamy obszerny program praktyk szkolnych w każdym roku kursu, dając ci możliwość ćwiczenia umiejętności nauczania przy wsparciu pracowników szkoły i wykładowców College'u. W pierwszym roku będziesz miał ogólne wprowadzenie do wszystkich obszarów programu nauczania. W trakcie drugiego roku będziesz miał szansę podjąć bardziej specjalistyczną naukę w konkretnym przedmiocie, takim jak np: Język, Nauki humanistyczne, Matematyka, Nauki ścisłe lub Sztuki kreatywne. Jeśli wybierzesz specjalizację w języku angielskim, matematyce lub naukach ścisłych, będzie ona wymieniona w Twoim dyplomie na koniec kursu. Masz również możliwość dodatkowej nauki w obszarze specjalnych zainteresowań połączonej z praktyką. Możliwe wybory obejmują: specjalne potrzeby edukacyjne, dramę w edukacji, międzynarodowy wymiar edukacji oraz inne studia związane z edukacją podstawową, co pozwoli Ci doświadczyć edukacji w różnych środowiskach. Nasi nauczyciele-edukatorzy stanowią wyjątkowo silny zespół i mamy godną pozazdroszczenia tradycję tworzenia skutecznych praktyków, pozytywnie wyposażonych, by sprostać lokalnym, regionalnym i krajowym potrzebom, a także ugruntowanych w kształceniu dzieci w wieloetnicznym świecie. Podczas naszej ostatniej inspekcji Ofsted dla Primary i Secondary ITE zostaliśmy ocenieni jako co najmniej dobrzy z kilkoma wyróżniającymi się cechami. Przewidujemy, że w przewidywalnej przyszłości nadal będzie istniało zapotrzebowanie na nauczycieli dzieci szkół podstawowych, szczególnie w zakresie zaspokajania potrzeb różnych społeczności. Ten kurs da ci szkolenie, którego potrzebujesz, by spełnić te potrzeby.

Wymagania kwalifikacyjne

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Primary Education with QTS, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Edukacja podstawowa z QTS BA (Hons)

O Bradford College

Bradford College to instytucja oferująca zarówno dalsze, jak i wyższe wykształcenie w dużym angielskim mieście Bradford. Osoby uczęszczające do tego college'u to najczęściej uczniowie, którzy niedawno ukończyli szkołę średnią, ale także osoby dorosłe i pracujący profesjonaliści poszukujący specjalistycznych szkoleń. Główny kampus znajduje się niedaleko centrum Bradford, przy Great Horton Road. Większość kursów odbywa się w tym miejscu, choć nie wszystkie, więc upewnij się, że skonsultujesz się z kolegium!

Lista 35 kursów licencjackich i magisterskich Bradford College - Katalog Kursów

Skład uczniów Bradford College

• Helen Routledge Student Profile
  • Elliott Kitson Student Profile