Bournemouth University
Zaawansowana praktyka zdrowia psychicznego MA
Bournemouth University - Bournemouth University

Ten kurs w niepełnym wymiarze godzin ma na celu przygotowanie praktyków, którzy zostaną uznani za zatwierdzonych specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego zgodnie z ustawą o zdrowiu psychicznym z 2007 roku.

**Dlaczego warto studiować MA Advanced Mental Health Practice na BU?

• Jest to kurs w pełnym wymiarze godzin, który może trwać maksymalnie 5 lat. Jest on podzielony na bloki dni nauki i dni stażu
  • Nauka obejmuje połączenie interaktywnych warsztatów, sesji dydaktycznych i moderowanych dyskusji grupowych.
  • Wkład użytkowników usług i opiekunów ma kluczowe znaczenie dla kursu, w połączeniu ze zindywidualizowanym, samodzielnym uczeniem się z elastycznością w jednostkach, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.
  • Możliwości uczenia się przez doświadczenie są zapewnione w ramach nadzorowanego stażu praktycznego zgodnie z wymogami organizacji zawodowej.
  • Praktycy, którzy pomyślnie ukończą program, mogą zostać uznani przez władze lokalne za zatwierdzonych specjalistów ds. zdrowia psychicznego zgodnie z ustawą o zdrowiu psychicznym z 1983 r. z późniejszymi zmianami z 2007 r.
  • W ramach studiów magisterskich zrealizujesz projekt doskonalenia usług, który będzie obejmował ulepszenie istniejącego podejścia do doskonalenia usług lub opracowanie nowego.

Możliwości kariery

Kurs uwzględnia różnorodność pracy socjalnej w zakresie zdrowia psychicznego, zapewniając praktykom możliwość rozwijania wiedzy i doskonalenia umiejętności radzenia sobie ze złożoną pracą.

Absolwenci Advanced Mental Health Practice mogą podejmować role takie jak Approved Mental Health Professional i Best Interest Assessor i będą w stanie wspierać role w zakresie zdrowia psychicznego oraz opieki zdrowotnej i społecznej.

Ocena praktyki zawodowej i podejmowania decyzji oraz projekt doskonalenia usług.

• Bachelors
    • Masters
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Mental Health Practice, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom licencjata z wyróżnieniem 2:2 z dowolnego przedmiotu. Od kandydatów zwykle oczekuje się co najmniej jednego roku doświadczenia zawodowego lub doświadczenia w zarządzaniu. Kandydaci do programu muszą również spełniać wymagania zawodowe określone w załączniku 1 do przepisów dotyczących zdrowia psychicznego (AMHP) z 2008 r. oraz posiadać kwalifikacje zawodowe w zakresie pracy socjalnej, pielęgniarstwa, terapii zajęciowej lub psychologii i być obecnie zarejestrowani w tym zawodzie, jak określono w załączniku 1. Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, będziesz potrzebować IELTS (Academic) 6.5 z minimum 6.0 w każdym komponencie pisania, mówienia, słuchania i czytania.

Rankingi Bournemouth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Bournemouth University

O Bournemouth University

Założony w 1976 roku, Bournemouth University położony jest w nadmorskim mieście Poole, w południowo-zachodniej Anglii. Zaledwie 20 minut drogi rowerem od Bournemouth Beach, uniwersytet ten zdobył sobie liczne nagrody jako dostawca zarówno edukacji, jak i zatrudnienia. Oprócz ich renomowanych kursów i programów, które oferują, Bournemouth University daje szczególną wagę do ich ponad 130 klubów studenckich na miejscu, które ich zdaniem są niezbędne do utrzymania studentów szczęśliwy, jak również dając im środki, aby dodać nowe umiejętności i doświadczenia do ich CV. Jest to świetne miejsce dla tych, którzy lubią spacery w pobliżu morza oraz przyjemne i różnorodne życie towarzyskie. Lokalizacja Bournemouth University jest świetna dla restauracji, barów i opcji detalicznych.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich Bournemouth University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bournemouth University

• Ajith from India
  • Why I chose to study at Bournemouth University - Stian Kronborg