Blackburn College
Politologia i socjologia z wpisem do Foundation BA (Hons)
Blackburn College - Blackburn College

Zakres 25-75 percentyla £20982 - £28114 £18679 - £30387 £21981 - £39292

Nasz kierunek BA (Hons) Politics and Sociology with Foundation Entry jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą studiować historię i politykę, ale nie mają jeszcze formalnych kwalifikacji niezbędnych do rozpoczęcia studiów z wyróżnieniem.

Ten kierunek Politics and Sociology BA (Hons) pozwala Ci studiować zarówno politologię, jak i socjologię na tym samym poziomie. Nie martw się, studiowanie z wyróżnieniem nie oznacza więcej pracy. Będziesz studiować taką samą liczbę punktów, jak pojedynczy student z wyróżnieniem, ale po prostu weźmiesz mniej modułów z każdego z przedmiotów. Istnieje wiele powodów, dla których studenci wybierają wspólne studia z wyróżnieniem. Oto niektóre z nich: że interesują Cię dwa obszary tematyczne, że chcesz odkryć coś nowego obok podstawowego obszaru tematycznego lub że chcesz zachować swoje opcje kariery otwarte na szereg zawodów.

Program Politics jest stymulujący, interesujący i współczesny oraz szybko rozwija umiejętności analizy i rozwiązywania problemów, umiejętności badawcze, krytyczne myślenie, pracę zespołową i umiejętności interpersonalne. Został zaprojektowany, aby pomóc Ci w głębszym zrozumieniu polityki Wielkiej Brytanii i szerszego świata, jednocześnie badając świat polityki, w ramach złożonych relacji władzy współczesnego społeczeństwa. Na pierwszym roku weźmiesz udział we wspólnym rdzeniu modułów wprowadzających, mających na celu zapoznanie się z różnymi podejściami do studiowania polityki, aby pomóc ci zrozumieć kluczowe teorie, koncepcje i idee oraz zrozumieć niektóre z kluczowych debat i kwestii w otaczającym nas świecie. Na drugim i trzecim poziomie studenci mogą wybierać spośród szeregu modułów odzwierciedlających rozwijające się zainteresowania i potencjalne wybory zawodowe.

Obejmujący szeroki zakres krytycznych i współczesnych zagadnień, nasz ekscytujący i innowacyjny program socjologii wprowadzi Cię w wiele różnorodnych i kontrowersyjnych perspektyw socjologicznych, które próbują wyjaśnić otaczający Cię świat. Nasze moduły zachęcają do krytycznego badania współczesnych zmian społecznych, kwestionowania rzeczywistości i reprezentacji sił społecznych i kulturowych, które nas kształtują, oraz do oceny natury samego społeczeństwa. Badanie relacji społecznych, procesów i struktur jest podejmowane historycznie, w ujęciu porównawczym i w odniesieniu do wielu kluczowych kwestii stojących przed współczesnymi społeczeństwami. W związku z tym znaczny nacisk kładzie się również na znaczenie rozwijania narzędzi teoretycznych i koncepcyjnych odpowiednich do zrozumienia tych procesów i struktur społecznych oraz na różne podejścia teoretyczne i metodologiczne, które stanowią ramy ich badania.

Moduły na poziomie 4 są oceniane zarówno przez egzaminy (50%), jak i prace zaliczeniowe (50%). Moduły na poziomie 5 i 6 są również oceniane na podstawie kombinacji egzaminów i prac zaliczeniowych. Możesz również spodziewać się udziału w prezentacjach seminaryjnych, które będą stanowić część oceny modułów poziomu 5 i 6. W trzecim roku podejmiesz pracę dyplomową, która jest oceniana na podstawie prac zaliczeniowych (100%). Każdy moduł jest formalnie oceniany poprzez, na przykład, egzamin, test otwarty, prezentację indywidualną i grupową, esej, obserwację praktyki, ocenę pracy na kursie, np. pisemny raport, refleksyjną praktykę i portfolio dowodów. Ta formalna ocena będzie się liczyć do oceny twojego modułu, a informacja zwrotna zostanie przekazana po złożeniu formalnego zgłoszenia pracy.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Politics and Sociology with Foundation Entry, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Politologia i socjologia z wpisem do Foundation BA (Hons)

O Blackburn College

Blackburn College jest szkołą wyższą w Blackburn, w północno-zachodniej Anglii. Dzięki najlepszym w Wielkiej Brytanii statystykom zadowolenia studentów i zdawalności egzaminów, Blackburn College kształci co roku około 5 000 studentów w zakresie zawodowym, A-Level i dla dorosłych.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich Blackburn College - Katalog Kursów

Skład uczniów Blackburn College

• Music Performance and Technology at Blackburn College
  • Barbering at Blackburn College