Birmingham City University
Transformacja i przywództwo w opiece zdrowotnej MSc
Birmingham City University - Birmingham City University

Ten program ma na celu wyposażenie studentów, którzy są klinicystami pierwszej linii lub pełnią role w zarządzaniu i przywództwie w opiece zdrowotnej. Ponieważ świadczenie opieki zdrowotnej staje się coraz bardziej złożone, z większym zapotrzebowaniem na usługi i większą liczbą osób z wieloma długotrwałymi schorzeniami oraz niedoborem wykwalifikowanych specjalistów, rośnie znaczenie tego, w jaki sposób opieka zdrowotna musi się poprawić i przekształcić.

**Co obejmuje kurs?

Ogólnym celem tego programu jest dalsze rozwijanie siebie i swoich umiejętności przywódczych i zarządczych poprzez zrozumienie i refleksję nad zachowaniami ludzi i zespołu oraz ich wpływem na rozwój organizacji i jej zdolność do poprawy. Program bada globalne wyzwania zdrowotne i ich znaczenie dla Twojej codziennej praktyki. To rozwinie twoje umiejętności badawcze i przywódcze, aby wzmocnić krytyczne myślenie.

Podstawowe moduły tego programu mogą być studiowane indywidualnie lub mogą być połączone w Postgraduate Certificate. Możesz studiować 3 dodatkowe moduły i uzyskać dyplom podyplomowy, a aby uzyskać tytuł magistra, musisz również podjąć moduł dysertacji.

Tryby nauki

Uczenie się online

Program online jest idealny, jeśli mieszkasz daleko od naszego kampusu, czy to w Wielkiej Brytanii, czy za granicą, i nie chcesz uczyć się, przyjeżdżając do kampusu. Uzyskasz zdalny dostęp do treści modułu, samouczków i wsparcia osobistego opiekuna.

Blended Learning

Jeśli jesteś studentem z Wielkiej Brytanii lub z zagranicy mieszkającym w pobliżu naszego kampusu City South i chciałbyś uczęszczać na bezpośrednie lekcje i wsparcie osobistego opiekuna na kampusie, możesz wybrać opcję blended learning; nauka treści modułu pozostanie online. Większość czasu spędzisz na naszym kampusie, mając dostęp do biblioteki, zrzeszenia studentów, stowarzyszeń i działów wspierających.

• Business Graduate Degrees/ Master Degrees
    • General Requirements
    • LLM
    • MBA & MSc
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Transforming and Leading in Health Care, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom z wyróżnieniem brytyjskiego uniwersytetu lub równoważnej instytucji (minimum 2:2) LUB równoważne kwalifikacje na poziomie absolwenta zagranicznego uniwersytetu lub równoważnej instytucji (minimum 2:2).

Studenci powinni mieć wcześniejsze nagrody na poziomie 6 lub przedstawić dowody równoważnych studiów. Studenci zagraniczni będą również dodatkowo wymagać wyniku IELTS na poziomie 6 we wszystkich domenach egzaminacyjnych.

Jeśli nie studiowałeś wcześniej na poziomie 6, przed rozpoczęciem modułu otrzymasz możliwość (jeśli uznasz to za stosowne) napisania refleksji na temat tego, w jaki sposób moduł / program przyniesie korzyści i przyspieszy Twój rozwój zawodowy oraz jak wpłynie to na Twoją służbę / organizację.

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University
  • Why we love Birmingham City University!

City South Campus, Edgbaston

Zdrowie i opieka społeczna MSc
(University of Huddersfield)
- - - £16500 - Huddersfield Oncampus W pełnym wymiarze godzin