Birkbeck, University of London
Matematyka ze statystyką BSc (Hons)
Birkbeck, University of London - Birkbeck, University of London

Zakres 25-75 percentyla £24678 - £34288 £22385 - £36639 £26007 - £46946

Studia BSc Mathematics with Statistics w Birkbeck pozwolą Ci rozwijać zainteresowania statystyką i aplikacjami, takimi jak nauka o danych, przy jednoczesnym uzyskaniu szerokiego wykształcenia w dziedzinie nauk matematycznych. Poznasz teoretyczne aspekty przedmiotu, a także metody statystyczne i techniki modelowania. Elastyczna struktura kierunku daje również możliwość połączenia studiów z modułami opcjonalnymi z innych przedmiotów, takich jak ekonomia, rachunkowość czy zarządzanie.

Absolwenci tego kierunku matematycznego ze statystyką posiadają doskonałe umiejętności liczenia i logicznego myślenia. W trakcie studiów poznasz techniki analityczne, które mają bardzo szeroki zakres zastosowań, takie jak:

• tworzenie modeli matematycznych rzeczywistych scenariuszy, lub
  • wykorzystanie statystyk do analizy danych i testowania hipotez.

Pracodawcy przywiązują dużą wagę do szkoleń z zakresu matematyki i statystyki. Absolwenci tych kierunków zarabiają średnio około 10% więcej niż pozostali absolwenci. Popularne ścieżki kariery dla absolwentów matematyki i statystyki obejmują biznes lub finanse (około 35%), a nauczanie jest również popularnym wyborem (około 10%).

Najważniejsze

• Cieszymy się doskonałą reputacją ze względu na jakość naszych badań akademickich i nauczania. Oferujemy pełen zakres programów akademickich w dziedzinie ekonomii, finansów, matematyki i statystyki, a także regularnie zapewniamy szkolenia dostosowane do potrzeb różnych organizacji sektora publicznego i prywatnego.
  • Zapewniamy szerokie wykształcenie w zakresie nauk matematycznych i ich nowoczesnych zastosowań w handlu oraz naukach przyrodniczych i społecznych, takich jak teoria gier, kryptografia i matematyka sieci. Nasze kursy obejmują podstawy teoretyczne, a także metody i techniki modelowania oraz wyposażają Cię w szeroki zakres umiejętności matematycznych. Kurs ma elastyczną strukturę, dzięki czemu możesz wybrać moduły opcjonalne w innych obszarach tematycznych, jeśli chcesz.
  • Nauki matematyczne są wysoko cenione przez pracodawców, a nasi absolwenci z powodzeniem pracują między innymi w biznesie i finansach, statystyce, badaniach i analizach, zarządzaniu, doradztwie i nauczaniu.
  • Będziesz mieć dostęp do Moodle, naszego internetowego zasobu edukacyjnego, w którym dostępne są wszystkie informacje i materiały związane z programem studiów i modułami. Będziesz mieć również dostęp do biblioteki Birkbeck i e-biblioteki, gdzie możesz uzyskać książki i artykuły z czasopism potrzebne do studiów.

Kariera i szanse na zatrudnienie

Absolwenci mogą kontynuować karierę w biznesie i finansach, edukacji, badaniach i analizach lub statystyce. Możliwe zawody obejmują:

• statystyk
  • naukowiec zajmujący się badaniami matematycznymi
  • badacz operacyjny
  • nauczyciel w szkole średniej.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kariery - Careers and Enterprise - Twój partner w karierze podczas studiów w Birkbeck i poza nimi. Na każdym etapie Twojej kariery umożliwiamy Ci przejęcie odpowiedzialności za swoją przyszłość, pomagając w powiązaniu Twojego doświadczenia, wykształcenia i przyszłych ambicji.

Prace zaliczeniowe stanowią co najmniej 20% oceny wszystkich modułów. Większość modułów ma również egzamin w semestrze letnim.

UCAS Tariff of Accepted Students for Matematyka

• Mphil / PhD

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem lub nie studiowałeś wcześniej w języku angielskim, naszym zwykłym wymogiem jest odpowiednik wyniku 6,5 w międzynarodowym systemie testowania języka angielskiego (IELTS Academic Test), z wynikiem nie mniejszym niż 6,0 w każdym z podtestów. Akceptujemy również inne testy z języka angielskiego.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mathematics with Statistics, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Birkbeck, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Birkbeck, University of London

O Birkbeck, University of London

Birkbeck, University of London (BBK) został założony w 1823 roku i zajmuje inne stanowisko w sprawie przyjęć niż wiele innych uniwersytetów. Kandydaci są zachęcani przez BBK do składania wniosków, nawet jeśli nie posiadają tradycyjnych kwalifikacji, które są normalnie wymagane, ponieważ wnioski są rozpatrywane na podstawie oceny wiedzy na temat przedmiotu i doświadczenia zawodowego, które możesz mieć. Dzięki lokalizacji w samym centrum Londynu, studenci będą mieli wszystkie zalety połączeń transportu publicznego w mieście, jak również szansę na życie w tak zróżnicowanym i tętniącym życiem mieście ze wszystkim, co ono oferuje.

Lista 197 kursów licencjackich i magisterskich Birkbeck, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Birkbeck, University of London

• Stella’s Starting Study Vlog
  • Top reasons why students choose Birkbeck, University of London
  • “How has the Birkbeck experience been for you?”
  • Birkbeck's Student Experience
  • Studying for a PhD at Birkbeck - Veronika Akhmadieva

Matematyka ze statystyką dla finansów BSc (Hons)
(Imperial College of Science)