Bath Spa University
Geografia (rok praktyki zawodowej) BSc (Hons)
Bath Spa University - Bath Spa University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 25 o kursach Geography (Professional Placement Year) BSc (Hons) i innych kursach geografia (niespecyficzna) na Bath Spa University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na geografia (niespecyficzna).

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów geografia, nauka o ziemi i środowisku

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów geografia (niespecyficzna) na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £19500 - £27000 £17000 - £25000 £20000 - £30500

**Zgłębiaj zagadnienia środowiskowe, społeczne, ekonomiczne i kulturowe dzięki studiom na kierunku geografia.

• Dostosuj swoje studia, aby rozwinąć specjalistyczną wiedzę w tematach, które najbardziej Cię pasjonują.
  • Zdobądź doświadczenie w terenie w miejscach takich jak Włochy i Hiszpania, a także w Bath i całym regionie południowo-zachodnim.
  • Akredytowany przez Królewskie Towarzystwo Geograficzne, nasz kurs geografii przygotowuje Cię do zaspokojenia potrzeb świata poza uniwersytetem.

Na tym kierunku geograficznym zbadasz powiązania między ludźmi, miejscem i środowiskiem, rozwijając wiedzę i umiejętności potrzebne do zrozumienia i sprostania wyzwaniom w skali lokalnej i globalnej.

Będziesz studiować szereg modułów z zakresu geografii człowieka i geografii fizycznej, z możliwością specjalizacji w obszarach, które najbardziej Cię interesują. Będziesz badać kwestie środowiskowe i społeczne, w tym zmiany klimatu, zagrożenia środowiskowe, geomorfologię, rozwój globalny, migracje, rozwój miast, ograniczanie ryzyka klęsk żywiołowych, zarządzanie rzekami, sprawiedliwość środowiskową, geotechnologie oraz tożsamości i reprezentacje kulturowe.

Będziesz częścią naszej wspierającej społeczności geograficznej, korzystającej z małych klas, specjalistycznej wiedzy personelu i najnowszych technologii, a będziesz nauczany przez nasz zespół doświadczonych wykładowców, którzy są aktywnie zaangażowani w międzynarodowe sieci i wiodące na świecie badania. Ukończysz studia wyposażony w umiejętności bardzo poszukiwane przez pracodawców, w tym badania, komunikację, zarządzanie danymi i ich analizę, rozwiązywanie problemów, pracę zespołową, mapowanie i przetwarzanie danych przestrzennych.

Więcej o roku praktyk zawodowych

Professional Placement Year (PPY), tradycyjnie znany jako sandwich year, to okres, w którym podejmujesz pracę w organizacji zewnętrznej na okres od 9 do 13 miesięcy. Staż odbywa się między drugim a ostatnim rokiem studiów licencjackich. Możesz zaangażować się w maksymalnie 3 staże, aby nadrobić całkowity czas i jesteś zobowiązany do samodzielnego znalezienia stażu (staży) przy wsparciu zespołu ds. kariery.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Geography (Professional Placement Year) BSc (Hons) w Bath Spa University

25% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
15% Zawody wykwalifikowane
15% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
15% Specjaliści od mediów
10% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
5% Zawody administracyjne
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody związane ze sprzedażą
0% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi

Będziesz oceniany za pomocą różnych metod, w tym esejów, raportów z projektów, prezentacji, plakatów, klipów wideo, ocen terenowych, elementów refleksyjnych oraz testów i egzaminów ograniczonych czasowo. Dadzą ci one bogaty i zróżnicowany zestaw umiejętności, zaprojektowany z myślą o realnych korzyściach w realizacji twoich celów zawodowych.

UCAS Tariff of Accepted Students for geografia (niespecyficzna)

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0 - dla osób posiadających wizę, z minimalnym wynikiem IELTS 5.5 w każdym elemencie.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Geography (Professional Placement Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Geografia (rok praktyki zawodowej) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2
  • Rok 4

Rankingi Bath Spa University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Bath Spa University

O Bath Spa University

Bath Spa University znajduje się na wiejskich obrzeżach angielskiego miasta o tej samej nazwie, Bath. Ta instytucja szkolnictwa wyższego szczyci się tym, że ma zasoby wydziału i inicjatywę, aby traktować studentów jako jednostki, poprzez poznanie ich mocnych i słabych stron, a tym samym jest w stanie pomóc im znaleźć miejsca pracy, które są zgodne z ich celami. W wolnym czasie, możesz znaleźć akademickie i społeczne doświadczenia poprzez ponad 70 klubów i stowarzyszeń studenckich w Bath Spa.

Lista 240 kursów licencjackich i magisterskich Bath Spa University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bath Spa University

• Bath Spa University - advice from graduating students
  • BA Theatre, Festival and Event Production
  • Bath Spa University Bus Service
  • Why Bath Spa University?
  • LLB (Hons) Law at Bath Spa University

(Aberystwyth University)
- - - £18830 - Aberystwyth Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Geografia środowiska z rokiem studiów za granicą BSc (Hons)