Bath Spa University
Kreatywna technologia muzyczna (rok praktyki zawodowej) BA (Hons)
Bath Spa University - Bath Spa University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Creative Music Technology (Professional Placement Year) BA (Hons) i innych kursach inni w technologii na Bath Spa University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na inni w technologii.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Zakres 25-75 percentyla £20546 - £28431 £16630 - £28322 £19281 - £33477

Wdrażaj innowacje i rozwijaj się jako producent artystyczny lub profesjonalista audio na naszym kierunku Creative Music Technology .

• Wywieraj wpływ. Nasi absolwenci wnieśli znaczący wkład w brytyjską scenę muzyczną i globalny kreatywny przemysł audio.
  • Przygotuj się do pracy w branży. Ukończ studia z imponującym portfolio innowacyjnej i kreatywnej pracy.
  • Wybierz wyspecjalizowaną ścieżkę, która wspiera Twoje aspiracje zawodowe poprzez opcjonalne moduły na ostatnim roku.

Creative Music Technology na Bath Spa University łączy produkcję, kompozycję, projektowanie dźwięku, krytyczne słuchanie i kreatywną eksplorację technologii audio wraz z szerszym spojrzeniem na media cyfrowe w trzech podstawowych obszarach:

• Tworzenie i produkcja najnowocześniejszej muzyki miejskiej i komercyjnej.
  • Muzyka eksperymentalna, sztuka dźwiękowa i "muzyka wizualna".
  • Projektowanie dźwięku, muzyka i produkcja audio dla sektora AV, takiego jak gry, transmisje i audio-post.

Kurs ma na celu poszerzenie twojego indywidualnego kreatywnego głosu, a także pewności siebie i wiedzy technicznej, rozwijając szeroki zakres umiejętności wymaganych przez branże kreatywne.

Więcej o roku praktyk zawodowych

Professional Placement Year (PPY), tradycyjnie znany jako sandwich year, to okres, w którym podejmujesz pracę w organizacji zewnętrznej na okres od 9 do 13 miesięcy. Staż odbywa się między drugim a ostatnim rokiem studiów licencjackich. Możesz zaangażować się w maksymalnie 3 staże, aby nadrobić całkowity czas i jesteś zobowiązany do samodzielnego znalezienia stażu (staży) przy wsparciu zespołu ds. kariery.

Ponad 90% oceny odbywa się w ramach zajęć, a większość zadań ma na celu rozwój Twojego profesjonalnego portfolio. Jesteśmy również zaangażowani w rozwijanie twoich umiejętności komunikacji pisemnej, jako sposobu na umożliwienie ci omawiania własnej pracy i pracy innych. Nauczyciele są zawsze dostępni, aby w razie potrzeby wspierać zadania i konkretne preferencje dotyczące stylu oceny.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0 - dla osób posiadających wizę, z minimalnym wynikiem IELTS 5.5 w każdym elemencie.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Music Technology (Professional Placement Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywna technologia muzyczna (rok praktyki zawodowej) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2
  • Rok 4

Rankingi Bath Spa University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Bath Spa University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Bath Spa University

O Bath Spa University

Bath Spa University znajduje się na wiejskich obrzeżach angielskiego miasta o tej samej nazwie, Bath. Ta instytucja szkolnictwa wyższego szczyci się tym, że ma zasoby wydziału i inicjatywę, aby traktować studentów jako jednostki, poprzez poznanie ich mocnych i słabych stron, a tym samym jest w stanie pomóc im znaleźć miejsca pracy, które są zgodne z ich celami. W wolnym czasie, możesz znaleźć akademickie i społeczne doświadczenia poprzez ponad 70 klubów i stowarzyszeń studenckich w Bath Spa.

Lista 240 kursów licencjackich i magisterskich Bath Spa University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bath Spa University

• Bath Spa University - advice from graduating students
  • BA Theatre, Festival and Event Production
  • Bath Spa University Bus Service
  • Why Bath Spa University?
  • LLB (Hons) Law at Bath Spa University

Muzyka BA (Hons)
(Durham University)
77% 5% 3% £25750 199 Durham Oncampus W pełnym wymiarze godzin