Bath Spa University
Kreatywna praktyka artystyczna (rok praktyki zawodowej) BA (Hons)
Bath Spa University - Bath Spa University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 35 o kursach Creative Arts Practice (Professional Placement Year) BA (Hons) i innych kursach sztuki kreatywne i projektowanie (niespecyficzne) na Bath Spa University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na sztuki kreatywne i projektowanie (niespecyficzne).

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Sztuki kreatywne i projektowanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów sztuki kreatywne i projektowanie (niespecyficzne) na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £21000 £19000 £22500
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £23000 £14000 - £23000 £17000 - £28500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Sztuki kreatywne i projektowanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £18500 - £24973 £11190 - £20190 £13083 - £23405

**Odkrywaj, wprowadzaj innowacje i przekraczaj granice dzięki temu stymulującemu kierunkowi sztuki współczesnej.

• Rozwijaj szereg umiejętności, od tradycyjnych technik rzemieślniczych po innowacyjne podejście do tworzenia.
  • Eksperymentuj w naszych inspirujących przestrzeniach studyjnych i dobrze wyposażonych warsztatach, z dostępem do wyjątkowych udogodnień.
  • Ucz się od praktykujących artystów i twórców o wybitnej reputacji krajowej i międzynarodowej.

Ten oparty na studiach kreatywnych stopień artystyczny stawia tworzenie w samym sercu.

Zdobędziesz praktyczne podstawy w wielu kreatywnych dziedzinach nauki, w tym w ceramice, tekstyliach, druku i drewnie / metalu / tworzywach sztucznych, zanim wybierzesz swoją specjalizację. Będziesz także badać krytyczne, konceptualne, etyczne i środowiskowe kwestie we współczesnym rzemiośle poprzez rolę tworzenia w kontekście społecznym, kulturowym i historycznym.

W trakcie studiów nauczysz się szerokiego zakresu umiejętności, które pomogą Ci rozkwitnąć w miejscu pracy, w tym korzystania z sieci społecznościowych, fotografowania swojej pracy, tworzenia cyfrowych portfolio, zgłaszania się do konkursów, marketingu, tworzenia obecności w Internecie, zakładania firmy, pracy nad zleceniami, wyceny swojej pracy, kontaktowania się z galeriami, wystawiania i pozyskiwania funduszy. Ponieważ jesteśmy Adobe Creative Campus, będziesz mieć również bezpłatny dostęp do pakietu standardowych aplikacji kreatywnych.

Ukończysz studia z pewnością siebie i umiejętnościami, które możesz wykorzystać, aby założyć własną praktykę jako kreatywny artysta lub twórca, lub kontynuować karierę w branży kreatywnej.

Więcej o roku praktyk zawodowych

Professional Placement Year (PPY), tradycyjnie znany jako sandwich year, to okres, w którym student podejmuje pracę w organizacji zewnętrznej na okres od 9 do 13 miesięcy. Staż odbywa się między drugim a trzecim rokiem studiów licencjackich. Studenci mogą zaangażować się w maksymalnie 3 staże, aby nadrobić całkowity czas i są zobowiązani do samodzielnego znalezienia stażu (ów) przy wsparciu zespołu ds. kariery i zatrudnienia.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Creative Arts Practice (Professional Placement Year) BA (Hons) w Bath Spa University

10% Zawody administracyjne
10% Usługi opieki i kontroli nad zwierzętami
5% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Zawody podstawowe
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne
5% Zawody administracyjne

Twoje postępy są regularnie oceniane poprzez oceny i informacje zwrotne, a na koniec każdego semestru poprzez połączenie sesji indywidualnych i grupowych samouczków, wystaw, projektów na żywo, prezentacji werbalnych / wizualnych, szkicowników i folderów kontekstowych.

UCAS Tariff of Accepted Students for sztuki kreatywne i projektowanie (niespecyficzne)

Wymagania kwalifikacyjne

Dyplom Access to HE

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0 - dla osób posiadających wizę, z minimalnym wynikiem IELTS 5.5 w każdym elemencie.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Arts Practice (Professional Placement Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywna praktyka artystyczna (rok praktyki zawodowej) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2
  • Rok 4

Rankingi Bath Spa University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Bath Spa University

O Bath Spa University

Bath Spa University znajduje się na wiejskich obrzeżach angielskiego miasta o tej samej nazwie, Bath. Ta instytucja szkolnictwa wyższego szczyci się tym, że ma zasoby wydziału i inicjatywę, aby traktować studentów jako jednostki, poprzez poznanie ich mocnych i słabych stron, a tym samym jest w stanie pomóc im znaleźć miejsca pracy, które są zgodne z ich celami. W wolnym czasie, możesz znaleźć akademickie i społeczne doświadczenia poprzez ponad 70 klubów i stowarzyszeń studenckich w Bath Spa.

Lista 240 kursów licencjackich i magisterskich Bath Spa University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bath Spa University

• Bath Spa University - advice from graduating students
  • BA Theatre, Festival and Event Production
  • Bath Spa University Bus Service
  • Why Bath Spa University?
  • LLB (Hons) Law at Bath Spa University

Sztuka i projektowanie z kreatywnymi technologiami z rokiem podstawowym BA (Hons)
(Birmingham City University)
- - - £16085 - Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin