Anglia Ruskin University
Biznes z marketingiem [z rokiem podstawowym] BSc (Hons)
Anglia Ruskin University - Anglia Ruskin University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 690 o kursach Business with Marketing [with Foundation Year] BSc (Hons) i innych kursach Studia biznesowe na Anglia Ruskin University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Studia biznesowe.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Studia biznesowe

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Studia biznesowe na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £36000 £17500 - £32000 £22000 - £40500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Studia biznesowe (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21871 - £30502 £18376 - £32529 £21291 - £39327

Chcesz wyróżnić się spośród niewykwalifikowanych marketerów. Nasz kierunek Business with Marketing może Ci w tym pomóc.

Dzięki najnowszej wiedzy i umiejętnościom nasz kurs pomoże Ci prześcignąć konkurencję i rozwinąć swoją wiedzę biznesową, ucząc się od specjalistów z branży z bogatym doświadczeniem praktycznym.

Dzięki tym informacjom, możliwości odbycia stażu i ukończenia studiów, które służą jako brama do profesjonalnych kwalifikacji marketingowych, będziesz gotowy, aby przyspieszyć swoją karierę biznesową i uzyskać przewagę w ciągle zmieniającym się świecie marketingu.

W ARU pomagamy rozwijać kolejne pokolenie praktyków i myślicieli biznesowych.

Niezależnie od branży, w której chcesz pracować, zostanie wykwalifikowanym marketerem to niezawodny sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji.

W ramach programu CIM Graduate Gateway, nasz kierunek Business with Marketing daje Ci wyjątkową możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych lub nagrody wraz z uzyskaniem dyplomu.

Wiemy, że Twoja przyszła kariera jest ważna i chcesz budować swoje CV. Zachęcamy Cię więc do korzystania z każdej okazji do zdobycia prawdziwego doświadczenia: istnieje nawet szansa studiowania za granicą przez semestr - z ofertą finansowania, która pomoże pokryć koszty.

Kariera w marketingu otwiera przed Tobą wiele możliwości. Możesz zostać kierownikiem ds. marketingu, osobą odpowiedzialną za PR prowadzącą własną agencję, a nawet stać się twórcą odnoszącej sukcesy marki.

Świat biznesu nigdy nie stoi w miejscu - dołącz do nas i zobacz, dokąd zaprowadzą Cię Twoje talenty.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Business with Marketing [with Foundation Year] BSc (Hons) w Anglia Ruskin University

17% Specjaliści do spraw finansów
14% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
13% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
13% Opiekuńcze usługi osobiste
6% Zawody administracyjne
4% Opiekuńcze usługi osobiste
4% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
3% Specjaliści do spraw finansów
3% Zawody podstawowe

Możesz spodziewać się żywej mieszanki prac zaliczeniowych, esejów, egzaminów i zadań opartych na aktywności. Twoje zadania mogą obejmować rozwiązywanie problemów, projekty doradcze, prezentacje i raporty grupowe lub indywidualne. Będziesz mieć dostęp do materiałów pomocniczych za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się (CANVAS). Wszystkie oceny mają na celu umożliwienie ci zademonstrowania tego, czego się nauczyłeś i upewnienie się, że rozwijasz wiedzę i umiejętności potrzebne do ukończenia kursu. Skoncentrujesz się na analizie rzeczywistych zagadnień marketingowych i rozwiązywaniu problemów marketingowych.

UCAS Tariff of Accepted Students for Studia biznesowe

• Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Law
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business with Marketing [with Foundation Year], BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Biznes z marketingiem [z rokiem podstawowym] BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

**.

Rankingi Anglia Ruskin University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Anglia Ruskin University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 20 rankingi uniwersytetów Anglia Ruskin University

O Anglia Ruskin University

Założony w 1858 roku, Anglia Ruskin University (ARU) znajduje się w Cambridge, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Uniwersytet ten oferuje szeroki katalog kursów licencjackich i podyplomowych, jak również 8 opcji mieszkań studenckich w różnych punktach cenowych. Cambridge słynie z tego, że jest miastem studenckim, a ci z ARU mogą skorzystać z tego mieszając się z tymi studentami, którzy pracują na licznych uniwersytetach w całym mieście.

Lista 290 kursów licencjackich i magisterskich Anglia Ruskin University - Katalog Kursów

Skład uczniów Anglia Ruskin University

• Anglia Ruskin University London
  • Do the Extraordinary
  • What's it like being an International student at Anglia Ruskin University?
  • Shree discuss student life at ARU Cambridge | ARU International Student Ambassador
  • Why choose Anglia Ruskin University?

Cambridge Campus

Zachowania konsumenckie i marketing z międzynarodowym rokiem założycielskim - wstęp we wrześniu BSc (Hons)
(University of Reading)
63% 5% 5% £22350 137 Reading Oncampus W pełnym wymiarze godzin